aco64

aco64
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 22% Silicon Valley (2014) - Rated 19 Apr 2021
80 60% Breaking Bad (2008) - Rated 19 Apr 2021
80 60% The Sopranos (1999) - Rated 19 Apr 2021
80 60% The Wire (2002) - Rated 19 Apr 2021
70 22% Lost (2004) - Rated 19 Apr 2021
70 22% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 19 Apr 2021
65 8% Band of Brothers (2001) - Rated 19 Apr 2021
85 81% Chernobyl (2019) - Rated 19 Apr 2021
80 60% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 19 Apr 2021
80 60% Stranger Things (2016) - Rated 19 Apr 2021