acquise

acquise
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 9% Enemy (2014) - Rated 09 Feb 2017
99 95% Manchester by the Sea (2016) - Rated 08 Feb 2017
95 78% Nocturnal Animals (2016) - Rated 03 Jan 2017
87 27% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 25 Dec 2016
93 63% Gone Girl (2014) - Rated 25 Dec 2016
39 1% Suicide Squad (2016) - Rated 25 Dec 2016
90 45% Django Unchained (2012) - Rated 25 Dec 2016
97 90% Fargo (2014) - Rated 25 Dec 2016
84 18% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 25 Dec 2016
89 38% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 25 Dec 2016