acraig638

acraig638
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 03 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 72% Across the Universe (2007) - Rated 03 May 2017
82 62% The Last Samurai (2003) - Rated 03 May 2017
78 27% Up in the Air (2009) - Rated 03 May 2017
79 37% Spaceballs (1987) - Rated 03 May 2017
85 88% The Usual Suspects (1995) - Rated 03 May 2017
82 62% Cloud Atlas (2012) - Rated 03 May 2017
95 98% Memento (2001) - Rated 03 May 2017
84 79% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 03 May 2017
85 88% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 03 May 2017
70 11% A Good Day to Die Hard (2013) - Rated 03 May 2017