acsssi

acsssi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 90% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 15 Sep 2018
65 25% Ronin (1998) - Rated 15 Sep 2018
20 5% Daredevil (2003) - Rated 15 Sep 2018
80 65% Ice Age (2002) - Rated 15 Sep 2018
80 65% The Usual Suspects (1995) - Rated 15 Sep 2018
88 90% Rushmore (1998) - Rated 15 Sep 2018
80 65% The Boondock Saints (1999) - Rated 15 Sep 2018
60 15% American Pie (1999) - Rated 15 Sep 2018
75 45% I Am Legend (2007) - Rated 15 Sep 2018
70 35% Wayne's World (1992) - Rated 15 Sep 2018