Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
acuak9

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 27% The Butterfly Effect (2004) - Jan 20, 2020
75 10% A League of Their Own (1992) - Jan 20, 2020
90 88% Django Unchained (2012) - Jan 20, 2020
90 88% American Psycho (2000) - Jan 20, 2020
88 78% The Big Short (2015) - Jan 20, 2020
88 78% Whiplash (2014) - Jan 20, 2020
82 38% Tropic Thunder (2008) - Jan 20, 2020
80 27% Cast Away (2000) - Jan 20, 2020
79 16% Joe Dirt (2001) - Jan 20, 2020
85 54% The Sum of All Fears (2002) - Jan 19, 2020