ada201

ada201
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2022
Location: Hemel Hempstead, Hertfordshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

21% Cape Fear (1991) - Rated 21 Oct 2022
89% La Haine (1995) - Rated 21 Oct 2022
21% Trainspotting (1996) - Rated 21 Oct 2022
21% Jesus Camp (2006) - Rated 21 Oct 2022
21% Into the Wild (2007) - Rated 21 Oct 2022
21% A Silent Voice (2016) - Rated 21 Oct 2022
21% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 21 Oct 2022
89% Donnie Darko (2001) - Rated 21 Oct 2022
89% Taxi Driver (1976) - Rated 21 Oct 2022
58% The Truman Show (1998) - Rated 21 Oct 2022