adabora
Recent Ratings
Check out adabora's...
70 49% | When Harry Met Sally... (1989) - Rated 02 Jul 2019 |
70 49% | Russian Ark (2002) - Rated 25 Jun 2019 |
70 49% | Oasis (2002) - Rated 25 Jun 2019 |
90 94% | Talk to Her (2002) - Rated 09 Jun 2019 |
80 76% | Holy Motors (2012) - Rated 05 Jun 2019 |
70 49% | Sing Street (2016) - Rated 04 Jun 2019 |
70 49% | Begin Again (2014) - Rated 04 Jun 2019 |
80 76% | The Double Life of Veronique (1991) - Rated 04 Jun 2019 |
80 76% | Once (2007) - Rated 29 May 2019 |
50 14% | The New Girlfriend (2015) - Rated 29 May 2019 |