adamaesoph

adamaesoph
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2012
Location: Alberta, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 1% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 12 Aug 2012
95 90% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Aug 2012
90 68% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 12 Aug 2012
60 3% Flubber (1997) - Rated 12 Aug 2012
95 90% The Departed (2006) - Rated 12 Aug 2012
95 90% Super Troopers (2002) - Rated 12 Aug 2012
75 15% Mulan (1998) - Rated 12 Aug 2012
85 41% Sin City (2005) - Rated 12 Aug 2012
95 90% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 12 Aug 2012
90 68% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 12 Aug 2012