adamant

adamant
Movie Buff - 497 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2016
Location: USA

more Recent Ratings

72 71% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 17 Sep 2021
70 65% Repo Man (1984) - Rated 17 Sep 2021
65 52% WarGames (1983) - Rated 17 Sep 2021
65 52% Short Circuit (1986) - Rated 17 Sep 2021
70 65% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 17 Sep 2021
65 52% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 17 Sep 2021
65 52% Empire Records (1995) - Rated 17 Sep 2021
50 26% Delicatessen (1991) - Rated 17 Sep 2021
70 65% The General (1998) - Rated 17 Sep 2021
75 80% Moneyball (2011) - Rated 22 Jul 2021