adam_aps

adamaps
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 13% Click (2006) - Rated 01 Apr 2016
75 63% Inside Out (2015) - Rated 01 Apr 2016
73 48% We Bought a Zoo (2011) - Rated 01 Apr 2016
73 48% Hitch (2005) - Rated 01 Apr 2016
65 13% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 01 Apr 2016
73 48% Hot Fuzz (2007) - Rated 01 Apr 2016
70 27% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 01 Apr 2016
70 27% Night at the Museum (2006) - Rated 01 Apr 2016
80 72% Avatar (2009) - Rated 01 Apr 2016
73 48% Gattaca (1997) - Rated 01 Apr 2016