adambousley

adambousley
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% Barfly (1987) - Rated 01 Feb 2015
95 89% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 01 Feb 2015
85 45% Pride (2014) - Rated 01 Feb 2015
85 45% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 01 Feb 2015
85 45% We Are the Best! (2014) - Rated 01 Feb 2015
90 65% Superbad (2007) - Rated 01 Feb 2015
95 89% Fight Club (1999) - Rated 01 Feb 2015
95 89% A Separation (2011) - Rated 01 Feb 2015
70 11% Snowpiercer (2014) - Rated 01 Feb 2015
70 11% The Double (2014) - Rated 01 Feb 2015