Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
adamorumcek

Cinema Addict - 1108 Film Ratings

Member Since: Mar 7, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out adamorumcek's...
81 70% 1917 (2019) - Feb 12, 2020
84 73% Ford v Ferrari (2019) - Feb 08, 2020
60 8% Babysitting 2 (2015) - Jan 30, 2020
84 73% Knives Out (2019) - Jan 30, 2020
75 41% Karakomik Filmler: Emanet (2020) - Jan 29, 2020
80 65% Karakomik Filmler: Deli (2020) - Jan 29, 2020
87 83% Jojo Rabbit (2019) - Jan 19, 2020
70 26% Yesterday (2019) - Jan 19, 2020
65 14% The Wave (2015) - Dec 27, 2019
80 65% Marriage Story (2019) - Dec 27, 2019