adam.to

adamto
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2013
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 6% Black Swan (2010) - Rated 28 Oct 2013
90 70% JFK (1991) - Rated 29 Sep 2013
89 54% Shrek 2 (2004) - Rated 29 Sep 2013
90 70% Analyze That (2002) - Rated 29 Sep 2013
92 89% The Departed (2006) - Rated 29 Sep 2013
92 89% Drive (2011) - Rated 29 Sep 2013
60 3% Mission: Impossible (1996) - Rated 29 Sep 2013
90 70% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 29 Sep 2013
90 70% The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Rated 29 Sep 2013
89 54% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Sep 2013