adasgupta
Recent Ratings
Check out adasgupta's...
75 22% | The Shining (1980) - Rated 25 May 2015 |
90 86% | Whiplash (2014) - Rated 25 May 2015 |
85 63% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 25 May 2015 |
80 40% | The Princess Diaries (2001) - Rated 25 May 2015 |
80 40% | The Princess Bride (1987) - Rated 25 May 2015 |
60 13% | Barton Fink (1991) - Rated 25 May 2015 |
90 86% | Spirited Away (2001) - Rated 25 May 2015 |
30 4% | Eurotrip (2004) - Rated 25 May 2015 |
85 63% | Nightcrawler (2014) - Rated 25 May 2015 |
90 86% | Gone Girl (2014) - Rated 25 May 2015 |