addar

addar
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% The Godfather: Part II (1974) - Rated 14 Aug 2012
75 42% The Hunting Party (2007) - Rated 29 Jun 2011
90 78% 12 Angry Men (1957) - Rated 26 Apr 2011
77 53% 12 Monkeys (1995) - Rated 26 Apr 2011
75 42% 12 (2007) - Rated 26 Apr 2011
80 64% Infernal Affairs (2002) - Rated 26 Apr 2011
55 10% Cassandra's Dream (2007) - Rated 26 Apr 2011
70 32% Outside the Law (2010) - Rated 26 Apr 2011
80 64% Touching the Void (2003) - Rated 26 Apr 2011
65 25% Ali (2001) - Rated 26 Apr 2011