We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

adee

adee width="104" height="110"

Flick Fan - 37 Film Ratings

Member Since: Mar 16, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

96 87% All the President's Men (1976) - Mar 22, 2020
95 72% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Mar 22, 2020
95 72% Dangal (2016) - Mar 16, 2020
95 72% Nightcrawler (2014) - Mar 16, 2020
96 87% 12 Angry Men (1957) - Mar 16, 2020
98 97% The Secret in Their Eyes (2009) - Mar 16, 2020
96 87% The Big Lebowski (1998) - Mar 16, 2020
91 28% Wreck-It Ralph (2012) - Mar 16, 2020
98 97% The Prestige (2006) - Mar 16, 2020
94 56% Blood Simple (1984) - Mar 16, 2020