adel

adel
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2022
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Fault in Our Stars (2014) - Rated 19 Mar 2022
100 Mean Girls (2004) - Rated 19 Mar 2022
100 Miss Congeniality (2000) - Rated 19 Mar 2022
75 Duplicity (2009) - Rated 19 Mar 2022
100 Casablanca (1942) - Rated 19 Mar 2022
100 The Dark Knight (2008) - Rated 19 Mar 2022
100 The Notebook (2004) - Rated 19 Mar 2022
100 Clueless (1995) - Rated 19 Mar 2022
100 Stuck in Love (2012) - Rated 19 Mar 2022
100 Love, Rosie (2014) - Rated 19 Mar 2022