aditya6jvs

aditya6jvs
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2021
Location: Koblenz, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 81% Akira (1988) - Rated 23 Oct 2021
95 47% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Oct 2021
95 47% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 23 Oct 2021
100 94% Squid Game (2021) - Rated 23 Oct 2021
96 68% Dark (2017) - Rated 23 Oct 2021
94 28% The Man from Nowhere (2010) - Rated 23 Oct 2021
85 10% Lupin (2021) - Rated 23 Oct 2021
96 68% Blue Velvet (1986) - Rated 23 Oct 2021
95 47% The Seventh Seal (1957) - Rated 23 Oct 2021
85 10% The Shining (1980) - Rated 23 Oct 2021