Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
adlerdynamic

Movie Buff - 140 Film Ratings

Member Since: Sep 11, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out adlerdynamic's...
100 95% Mad Max: Fury Road (2015) - Sep 13, 2018
30 4% Peppermint (2018) - Sep 11, 2018
50 18% Murder Party (2007) - Sep 11, 2018
90 81% Searching (2018) - Sep 11, 2018
70 41% Gran Torino (2008) - Sep 11, 2018
70 41% Zombieland (2009) - Sep 11, 2018
90 81% Jaws (1975) - Sep 11, 2018
80 60% Rosemary's Baby (1968) - Sep 11, 2018
70 41% They Live (1988) - Sep 11, 2018
80 60% Commando (1985) - Sep 11, 2018