admiralkeno

admiralkeno
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2021
Location: Novosibirsk, Nsk, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Iron Man (2008) - Rated 24 Nov 2021
80 40% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 24 Nov 2021
90 77% Snatch (2000) - Rated 24 Nov 2021
0% Troll 2 (1990) - Rated 24 Nov 2021
70 14% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Nov 2021
90 77% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 24 Nov 2021
70 14% Home Alone (1990) - Rated 24 Nov 2021
80 40% Fargo (1996) - Rated 24 Nov 2021
85 60% Monsters, Inc. (2001) - Rated 24 Nov 2021
80 40% The Lion King (1994) - Rated 24 Nov 2021