adn05c

adn05c
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Wayne's World (1992) - Rated 01 Feb 2007
89 77% Eraser (1996) - Rated 01 Feb 2007
100 90% Casino (1995) - Rated 01 Feb 2007
100 90% Ghostbusters (1984) - Rated 01 Feb 2007
80 63% Sideways (2004) - Rated 01 Feb 2007
50 50% The Santa Clause (1994) - Rated 01 Feb 2007
11 13% The Last Boy Scout (1991) - Rated 01 Feb 2007
40 40% Shrek (2001) - Rated 01 Feb 2007
25 22% Fantastic Four (2005) - Rated 01 Feb 2007
35 31% The World Is Not Enough (1999) - Rated 01 Feb 2007