adnankurt

adnankurt
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 8% Flightplan (2005) - Rated 20 Oct 2014
85 37% Schindler's List (1993) - Rated 20 Oct 2014
95 91% Eskiya (1996) - Rated 06 Oct 2014
85 37% Abuzer Kadayif (2000) - Rated 06 Oct 2014
70 16% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 06 Oct 2014
85 37% Being John Malkovich (1999) - Rated 02 Oct 2014
90 66% The Illusionist (2006) - Rated 02 Oct 2014
90 66% Eraserhead (1977) - Rated 02 Oct 2014
95 91% Bizim aile (1975) - Rated 02 Oct 2014
95 91% Tatar Ramazan (1990) - Rated 02 Oct 2014