adnb

adnb
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% A Beautiful Mind (2001) - Rated 28 Sep 2015
85 48% The Ultimate Gift (2006) - Rated 28 Sep 2015
78 26% Armageddon (1998) - Rated 26 Sep 2015
75 15% Elysium (2013) - Rated 26 Sep 2015
84 43% I, Robot (2004) - Rated 26 Sep 2015
88 67% Bicentennial Man (1999) - Rated 26 Sep 2015
90 72% Bruce Almighty (2003) - Rated 26 Sep 2015
79 30% Kate & Leopold (2001) - Rated 26 Sep 2015
80 31% Seven Pounds (2008) - Rated 26 Sep 2015
92 86% City of God (2002) - Rated 17 Sep 2015