Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
adoongdong

Movie Buff - 487 Film Ratings

Member Since: Jan 5, 2013

Location: USA

Bio: dong a long ding dong
more Recent Ratings
Check out adoongdong's...
38 5% Jojo Rabbit (2019) - Dec 01, 2020
90 97% Oliver Twist (1948) - Dec 01, 2020
60 17% Before Midnight (2013) - Nov 17, 2020
80 61% Before Sunset (2004) - Nov 17, 2020
77 50% Before Sunrise (1995) - Nov 17, 2020
68 24% The Rental (2020) - Nov 17, 2020
50 11% What We Do in the Shadows (2014) - Nov 17, 2020
83 77% The Sea Hawk (1940) - Nov 17, 2020
81 67% Zulu (1964) - Jun 14, 2020
81 67% Safety Last! (1923) - May 04, 2020