adowner

adowner
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2021
Location: USA

more Recent Ratings

95 95% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 05 Mar 2022
80 10% Girl, Interrupted (1999) - Rated 05 Mar 2022
85 50% Léon: The Professional (1994) - Rated 17 Nov 2021
92 89% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 12 Oct 2021
90 78% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 12 Oct 2021
88 65% The Plague Dogs (1982) - Rated 12 Oct 2021
85 50% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 12 Oct 2021
95 95% Perfect Blue (1998) - Rated 12 Oct 2021
85 50% Young Royals (2021) - Rated 12 Oct 2021
82 26% You (2018) - Rated 12 Oct 2021