adramail

adramail
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 25 Feb 2020
80 56% Toy Story 4 (2019) - Rated 25 Feb 2020
85 66% Midsommar (2019) - Rated 25 Feb 2020
65 24% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 25 Feb 2020
85 66% Marriage Story (2019) - Rated 25 Feb 2020
95 83% Uncut Gems (2019) - Rated 25 Feb 2020
70 40% Ford v Ferrari (2019) - Rated 25 Feb 2020
75 50% Corpus Christi (2019) - Rated 25 Feb 2020
80 56% Knives Out (2019) - Rated 25 Feb 2020
70 40% Jojo Rabbit (2019) - Rated 25 Feb 2020