Advantage

advantage
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2015
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out Advantage's...

58 26% Angels in the Outfield (1994) - Rated 03 Dec 2015
40 15% The Wedding Planner (2001) - Rated 03 Dec 2015
36 13% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 03 Dec 2015
75 79% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 03 Dec 2015
68 47% 61* (2001) - Rated 03 Dec 2015
70 57% Slap Shot (1977) - Rated 03 Dec 2015
69 51% Hoosiers (1986) - Rated 03 Dec 2015
64 35% Rudy (1993) - Rated 03 Dec 2015
67 42% Miracle (2004) - Rated 03 Dec 2015
62 31% The Longest Yard (2005) - Rated 03 Dec 2015