a_dwelling

adwelling
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2022
Location: Toronto, ON, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 7% West Side Story (2021) - Rated 22 Jan 2022
95 85% Eyes of Fire (1983) - Rated 22 Jan 2022
95 85% Animal Kingdom (2010) - Rated 19 Jan 2022
90 53% 3-Iron (2004) - Rated 19 Jan 2022
95 85% Drive (2011) - Rated 19 Jan 2022
90 53% The Piano (1993) - Rated 19 Jan 2022
90 53% American Honey (2016) - Rated 19 Jan 2022
95 85% Raising Arizona (1987) - Rated 19 Jan 2022
90 53% Boy A (2008) - Rated 19 Jan 2022
95 85% Jaws (1975) - Rated 19 Jan 2022