adwiens

adwiens
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 26% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 13 Jan 2016
85 54% Interstellar (2014) - Rated 13 Jan 2016
95 86% Inception (2010) - Rated 13 Jan 2016
95 86% Gravity (2013) - Rated 13 Jan 2016
80 39% Ex Machina (2015) - Rated 13 Jan 2016
92 76% Big Hero 6 (2014) - Rated 13 Jan 2016
90 68% Saving Private Ryan (1998) - Rated 11 Jan 2016
80 39% Contact (1997) - Rated 11 Jan 2016
90 68% The Right Stuff (1983) - Rated 11 Jan 2016
80 39% Planet of the Apes (1968) - Rated 11 Jan 2016