aech321

aech321
Movie Buff - 406 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 05 Aug 2019
40% Molly's Game (2017) - Rated 05 Aug 2019
40% Stuber (2019) - Rated 05 Aug 2019
67% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 25 Jul 2019
89% Shazam! (2019) - Rated 16 Jul 2019
89% Midsommar (2019) - Rated 12 Jul 2019
67% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 26 Jun 2019
21% Chappie (2015) - Rated 24 Jun 2019
9% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Rated 24 Jun 2019
40% The Room (2003) - Rated 03 Jun 2019