aelith

aelith
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Serenity (2005) - Rated 29 Nov 2019
85 62% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 29 Nov 2019
70 28% The Animal (2001) - Rated 29 Nov 2019
80 45% James and the Giant Peach (1996) - Rated 29 Sep 2017
90 80% Halloween (1978) - Rated 29 Sep 2017
95 93% The Witch (2016) - Rated 29 Sep 2017
95 93% Jaws (1975) - Rated 29 Sep 2017
85 62% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 29 Sep 2017
60 19% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 29 Sep 2017
65 22% The Crow (1994) - Rated 29 Sep 2017