aelle

aelle
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 18% Pulp Fiction (1994) - Rated 05 Jul 2015
84 71% Winter's Bone (2010) - Rated 05 Jul 2015
84 71% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 05 Jul 2015
48 15% V for Vendetta (2006) - Rated 05 Jul 2015
80 55% Upstream Color (2013) - Rated 05 Jul 2015
60 24% Unstoppable (2010) - Rated 05 Jul 2015
72 36% Trainspotting (1996) - Rated 05 Jul 2015
90 87% Training Day (2001) - Rated 05 Jul 2015
78 47% Traffic (2000) - Rated 05 Jul 2015
84 71% To Live (1994) - Rated 05 Jul 2015