Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aeven

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: Feb 5, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
79 43% 303 (2018) - Feb 12, 2020
77 33% Girl, Interrupted (1999) - Sep 30, 2019
77 33% Green Street Hooligans 2 (2009) - Sep 30, 2019
87 59% Green Street Hooligans (2005) - Sep 30, 2019
87 59% Night and Fog (1955) - Sep 30, 2019
"dilerdim gerçek olmasaydı"
81 46% Fateless (2005) - Sep 27, 2019
73 21% Whores' Glory (2011) - Sep 24, 2019
77 33% Run Lola Run (1998) - Sep 21, 2019
81 46% Fantastic Planet (1973) - Sep 20, 2019
"ttatlı bence"
87 59% American Beauty (1999) - Sep 18, 2019