aeyigit

aeyigit
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% The World's End (2013) - Rated 17 Dec 2016
90 72% Dredd (2012) - Rated 17 Dec 2016
70 20% Lucy (2014) - Rated 17 Dec 2016
80 46% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 17 Dec 2016
90 72% G.O.R.A. (2004) - Rated 17 Dec 2016
80 46% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 17 Dec 2016
90 72% WALL·E (2008) - Rated 17 Dec 2016
80 46% Renaissance (2006) - Rated 17 Dec 2016
80 46% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 17 Dec 2016
90 72% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 17 Dec 2016