Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
afsara20

Flick Fan - 74 Film Ratings

Member Since: Dec 30, 2018

Location: Bangladesh

more Recent Ratings
Check out afsara20's...
85 73% 300 (2007) - Dec 30, 2018
85 73% Orphan (2009) - Dec 30, 2018
85 73% Inception (2010) - Dec 30, 2018
78 46% Friends with Benefits (2011) - Dec 30, 2018
85 73% The Devil Wears Prada (2006) - Dec 30, 2018
85 73% Paranormal Activity (2009) - Dec 30, 2018
85 73% The Pursuit of Happyness (2006) - Dec 30, 2018
85 73% Megamind (2010) - Dec 30, 2018
95 95% Boyhood (2014) - Dec 30, 2018
85 73% Rush Hour 2 (2001) - Dec 30, 2018