afshin

afshin
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 43% xXx: Return of Xander Cage (2017) - Rated 01 Jan 2018
88 17% xXx: State of the Union (2005) - Rated 01 Jan 2018
89 20% xXx (2002) - Rated 01 Jan 2018
96 71% Kung Fu Panda (2008) - Rated 31 Dec 2017
92 34% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 31 Dec 2017
96 71% Kung Fu Panda 3 (2016) - Rated 31 Dec 2017
93 43% Chinese Zodiac (2012) - Rated 31 Dec 2017
80 10% Frozen Fever (2015) - Rated 31 Dec 2017
15 2% Olaf's Frozen Adventure (2017) - Rated 31 Dec 2017
96 71% Saw (2004) - Rated 31 Dec 2017