afzal9aman

afzal9aman
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 29 Apr 2018
95 98% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 29 Apr 2018
90 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 22 Apr 2018
80 54% The Equalizer (2014) - Rated 22 Apr 2018
86 86% The Jungle Book (2016) - Rated 21 Apr 2018
86 86% 22 Jump Street (2014) - Rated 21 Apr 2018
80 54% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 21 Apr 2018
85 77% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 21 Apr 2018
90 93% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 21 Apr 2018
89 89% Zootopia (2016) - Rated 21 Apr 2018