agapinski

agapinski
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Raising Arizona (1987) - Rated 29 Sep 2014
85 41% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 29 Sep 2014
85 41% Almost Famous (2000) - Rated 29 Sep 2014
85 41% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Sep 2014
95 85% Pulp Fiction (1994) - Rated 29 Sep 2014
90 64% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 29 Sep 2014
75 23% Meet the Fockers (2004) - Rated 29 Sep 2014
90 64% Sixteen Candles (1984) - Rated 29 Sep 2014
97 97% Fargo (1996) - Rated 29 Sep 2014
85 41% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 29 Sep 2014