agate

agate
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 23 Oct 2017
70 60% Rocky (1976) - Rated 23 Oct 2017
60 45% Annie Hall (1977) - Rated 23 Oct 2017
95 95% Casablanca (1942) - Rated 23 Oct 2017
90 85% Fargo (1996) - Rated 23 Oct 2017
40 25% The Color Purple (1985) - Rated 23 Oct 2017
70 60% Life Is Beautiful (1997) - Rated 23 Oct 2017
40 25% Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Oct 2017
20 5% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 23 Oct 2017
40 25% Me Before You (2016) - Rated 23 Oct 2017