agerassi

agerassi
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% Oldboy (2003) - Rated 15 Feb 2015
70 19% Being John Malkovich (1999) - Rated 15 Feb 2015
90 88% The Shining (1980) - Rated 15 Feb 2015
85 66% Mysterious Skin (2004) - Rated 15 Feb 2015
92 97% The Man from Earth (2007) - Rated 15 Feb 2015
86 75% Inception (2010) - Rated 15 Feb 2015
70 19% The White Ribbon (2009) - Rated 15 Feb 2015
90 88% Django Unchained (2012) - Rated 15 Feb 2015
93 99% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Feb 2015
91 94% Prisoners (2013) - Rated 15 Feb 2015