agirdir

Movie Buff - 391 Film Ratings
Member Since: Oct 26, 2014
Check out agirdir's...
70 38% | Dolor y gloria (2019) - Nov 19, 2019 |
70 38% | Big Night (1996) - Nov 17, 2019 |
65 25% | Hunt for the Wilderpeople (2016) - Oct 23, 2019 |
70 38% | A Fish Called Wanda (1988) - Oct 22, 2019 |
65 25% | El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) - Oct 21, 2019 |
70 38% | Toy Story 4 (2019) - Oct 19, 2019 |
75 58% | Joker (2019) - Oct 04, 2019 |
60 15% | Toy Story That Time Forgot (2014) - Sep 29, 2019 |
65 25% | Toy Story of Terror (2013) - Sep 29, 2019 |
75 58% | Partysaurus Rex (2012) - Sep 29, 2019 |