agolanka

agolanka
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 52% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 28 Feb 2016
22 2% Bad Santa (2003) - Rated 28 Feb 2016
62 21% Day One (2015) - Rated 16 Feb 2016
65 23% Stutterer (2015) - Rated 16 Feb 2016
80 70% Everything Will Be Okay (2015) - Rated 16 Feb 2016
78 64% Ave Maria (2015) - Rated 16 Feb 2016
95 94% Shok (2015) - Rated 16 Feb 2016
72 42% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 12 Feb 2016
83 74% Fargo (1996) - Rated 02 Feb 2016
97 95% Spotlight (2015) - Rated 26 Jan 2016