AGoodFella

agoodfella
Film Freak - 542 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 82% Ex Machina (2015) - Rated 12 Sep 2016
82 82% The Chorus (2004) - Rated 12 Sep 2016
80 77% Intouchables (2011) - Rated 12 Sep 2016
68 48% Bienvenue chez les Ch'tis (2008) - Rated 12 Sep 2016
68 48% Tomboy (2011) - Rated 12 Sep 2016
64 41% Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? (2014) - Rated 12 Sep 2016
72 57% Wild (2014) - Rated 12 Sep 2016
72 57% L'étudiante et Monsieur Henri (2015) - Rated 12 Sep 2016
60 37% Duplicity (2009) - Rated 12 Sep 2016
78 72% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 12 Sep 2016