agrali

agrali
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% The Revenant (2015) - Rated 12 Mar 2016
93 61% Deadpool (2016) - Rated 12 Mar 2016
80 13% Capote (2005) - Rated 04 Mar 2016
90 48% Hotel Chevalier (2007) - Rated 03 Mar 2016
93 61% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 03 Mar 2016
94 71% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 03 Mar 2016
97 95% Winter Sleep (2014) - Rated 03 Mar 2016
87 36% Catch Me If You Can (2002) - Rated 03 Mar 2016
96 85% The Pianist (2002) - Rated 03 Mar 2016
93 61% Gone Girl (2014) - Rated 03 Mar 2016