aguo9

aguo9
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2016
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 55% Thor (2011) - Rated 23 Oct 2016
90 55% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Oct 2016
97 95% Avatar (2009) - Rated 23 Oct 2016
85 25% Final Destination (2000) - Rated 23 Oct 2016
93 75% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 23 Oct 2016
85 25% The Forbidden Kingdom (2008) - Rated 23 Oct 2016
90 55% The Bourne Identity (2002) - Rated 23 Oct 2016
80 5% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 23 Oct 2016
95 85% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 23 Oct 2016
85 25% The Da Vinci Code (2006) - Rated 23 Oct 2016