aguscasa4

aguscasa4
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2014
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 5% The Blind Side (2009) - Rated 15 Sep 2014
85 45% Life Is Beautiful (1997) - Rated 15 Sep 2014
85 45% Amélie (2001) - Rated 15 Sep 2014
84 28% The Truman Show (1998) - Rated 15 Sep 2014
85 45% August: Osage County (2013) - Rated 15 Sep 2014
86 62% Trainspotting (1996) - Rated 15 Sep 2014
83 16% Gran Torino (2008) - Rated 15 Sep 2014
82 5% Into the Wild (2007) - Rated 15 Sep 2014
85 45% (500) Days of Summer (2009) - Rated 15 Sep 2014
84 28% Black Swan (2010) - Rated 15 Sep 2014