ahdoan

ahdoan
Movie Buff - 422 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Get Out (2017) - Rated 19 Apr 2019
88 70% The Butterfly Effect (2004) - Rated 19 Apr 2019
88 70% The Dirt (2019) - Rated 19 Apr 2019
79 27% Ralph Breaks the Internet (2018) - Rated 19 Apr 2019
83 42% Red Dragon (2002) - Rated 19 Apr 2019
69 3% Poltergeist (1982) - Rated 19 Apr 2019
90 84% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 19 Apr 2019
84 48% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 19 Apr 2019
87 65% Sausage Party (2016) - Rated 19 Apr 2019
85 53% Coco (2017) - Rated 19 Apr 2019