ahfac

ahfac
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 90% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 11 Aug 2020
77 63% Akira (1988) - Rated 11 Aug 2020
78 70% Toy Story (1995) - Rated 11 Aug 2020
69 40% Zootopia (2016) - Rated 11 Aug 2020
68 30% Captain Phillips (2013) - Rated 11 Aug 2020
75 56% The Untouchables (1987) - Rated 11 Aug 2020
79 76% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 11 Aug 2020
80 83% The Great Dictator (1940) - Rated 11 Aug 2020
65 23% The Hunger Games (2012) - Rated 11 Aug 2020
69 40% Minority Report (2002) - Rated 11 Aug 2020