ahmedfaruk

ahmedfaruk
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

47 47% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 29 Jul 2020
2% A Serious Man (2009) - Rated 29 Jul 2020
39 34% Her (2013) - Rated 29 Jul 2020
51 52% Van Helsing (2004) - Rated 29 Jul 2020
41 38% Megamind (2010) - Rated 29 Jul 2020
51 52% The Tuxedo (2002) - Rated 29 Jul 2020
63 78% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 29 Jul 2020
67 81% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 29 Jul 2020
59 70% Rush Hour (1998) - Rated 29 Jul 2020
51 52% The Pianist (2002) - Rated 29 Jul 2020