ahmeetatas

ahmeetatas
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 51% The Shining (1980) - Rated 15 Jan 2020
82 77% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 15 Jan 2020
76 35% Monos (2019) - Rated 15 Jan 2020
78 51% Green Book (2018) - Rated 15 Jan 2020
78 51% Knives Out (2019) - Rated 15 Jan 2020
83 83% Marriage Story (2019) - Rated 15 Jan 2020
74 23% Ema (2019) - Rated 15 Jan 2020
64 7% Anger Management (2003) - Rated 25 Nov 2019
85 92% The Lighthouse (2019) - Rated 25 Nov 2019
84 88% Parasite (2019) - Rated 25 Nov 2019